O FIRMIE Zakres naszych usług

Zarządzanie Nieruchomościami we Wrocławiu

Egendom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest firmą oferującą kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i administrowania powierzonymi nieruchomościami na terenie Wrocławia i jego najbliższych okolic.

Dowiedz się więcej

Zespół

mgr inż. Małgorzata Mazurek – Prezes Zarządu Egendom Sp. z o.o.
Absolwentka Akademii Rolniczej we Wrocławiu (dziś Uniwersytet Przyrodniczy). W czasie studiów specjalizowała się w gospodarce odpadami i odbyła w tym zakresie roczne stypendium na uczelni technicznej w Cottbus (Brandenburgische Technische Universität Cottbus). Od 2005 roku związana z branżą nieruchomości. Posiada licencję zawodową zarządcy nieruchomości i pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Świadczy usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami w okresie deweloperskim i po zawiązaniu się wspólnot mieszkaniowych. Doradza właścicielom nieruchomości w zakresie optymalizacji kosztów utrzymania budynków.

Diana Kwiatkowska-Poczta – Dyrektor Zarządzania Nieruchomościami w Egendom Sp. z o.o.
Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji we Wrocławiu. Od 2008 roku na stanowisku kierowniczym związanym z obsługą klienta i zarządzania zespołem. Skutecznie mierzy się z zadaniami Wspólnot Mieszkaniowych – szczególnie z tymi trudnymi, które stanowią wyzwanie.   

Małgorzata Wojcieszek – Asystentka Zarządu w Egendom Sp. z o.o.
Odpowiada za wspomaganie Zarządu Spółki w wykonywaniu codziennych obowiązków służbowych oraz sprawne funkcjonowanie biura. Obsługuje klientów Spółki poprzez przyjmowanie zgłoszeń, udzielanie niezbędnych informacji, kierowanie do właściwych rzeczowo komórek i firm zewnętrznych. Prowadzi korespondencję z właścicielami lokali, firmami i urzędami.
Posiada doskonałe umiejętności interpersonalne, które zdobywała od 1990 roku.

————————————————

Nasz zespół stanowią wysoko wykwalifikowani specjaliści – licencjonowani Zarządcy Nieruchomości, doświadczeni Administratorzy, księgowi, prawnicy, specjaliści obsługi technicznej, którzy swą pracę
traktują z entuzjazmem, zaangażowaniem i odpowiedzialnością.

Za każdą nieruchomość odpowiada konkretny Administrator, którego obowiązkiem jest m.in. kontrola pracy firm wykonujących usługi w obrębie Państwa nieruchomości (takich jak: sprzątanie, pielęgnacja zieleni, wywóz nieczystości, konserwacja budynku) oraz przyjmowanie i realizacja Państwa zgłoszeń dotyczących nieruchomości wspólnej.

Ponadto do obsługi każdej nieruchomości jest przydzielony wykwalifikowany księgowy dbający o gospodarkę ekonomiczno – finansową Wspólnoty.

Zadaniem Zarządcy Nieruchomości jest kontrolowanie pracy całego Zespołu, wspieranie jego działań, doradzanie i pomaganie mu w bardziej skomplikowanych zadaniach.

Pracując w tak zorganizowanym zespole realizujemy potrzeby właścicieli lokali, zapewniamy łatwy kontakt i dobrą komunikację z mieszkańcami oraz Zarządem Wspólnoty Mieszkaniowej.

Gwarantujemy poczucie bezpieczeństwa i sprawiamy, że naszym Klientom mieszka się lepiej.

Galeria nieruchomości którymi zarządzamy

Zobacz całą galerię

Zarządzanie Nieruchomościami we Wrocławiu

Egendom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest firmą oferującą kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i administrowania powierzonymi nieruchomościami na terenie Wrocławia i jego najbliższych okolic.

Dowiedz się więcej